NASZE
  GALERIE

  Białystok się buduje

  Rozwiń
  Legia Warszawa chce rozkupić Jagiellonię. Kusi trenera i...

  Legia Warszawa chce rozkupić Jagiellonię. Kusi trenera i piłkarzy.

  (kw)

  Kurier Poranny

  Aktualizacja:

  Kurier Poranny

  Na liście życzeń stołecznego klubu są jagiellończycy: trener Michał Probierz, bramkarz Grzegorz Sandomierski i brazylijski pomocnik Bruno.
  Brazylijczyk Bruno znalazł się na liście życzeń Legii Warszawa

  Brazylijczyk Bruno znalazł się na liście życzeń Legii Warszawa ©Fot. Wojciech Oksztol

  Legia Warszawa ma latem całkowicie przebudować kadrę i w nowym sezonie wywalczyć tytuł mistrza Polski - donosi Przegląd Sportowy. Na liście życzeń stołecznego klubu są jagiellończycy: trener Michał Probierz, bramkarz Grzegorz Sandomierski i brazylijski pomocnik Bruno.

  O ile Probierz jest wymieniany wśród kandydatów na opiekuna Legii na drugim miejscu, po Macieju Skorży, to Sandomierski jest dla warszawskich działacz absolutnie numerem jeden i ma zastąpić odchodzącego do Evertonu Liverpool Słowaka Jana Muchę. Bruno miałby zostać liderem drugiej linii.

  - Spokojnie, jeszcze nikt od nas nie odszedł i nie ma żadnych oficjalnych propozycji. Dlatego trudno mi te doniesienia komentować - mówi prezes Jagiellonii Cezary Kulesza. - Pewne jest za to, że Grzesiek Sandomierski ma kontrakt ważny przez ponad trzy lata, a Bruno przez ponad rok - dodaje sternik białostockiego klubu.

  Czytaj także

   Komentarze (8)

   Wszystkie komentarze (8) forum.poranny.pl

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Poranny.pl poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama