NASZE
  QUIZY

  Sprawdź swoją wiedzę

  Rozwiń
  NASZE
  Zwiń

  Sprawdź swoją wiedzę

  Jeśli zastanawiałeś się nad wzięciem udziału w teleturnieju sprawdzającym Twoje wiadomości, rozwiąż nasz test.

  Lider lokalnego rynku materiałów budowlanych

  Lider lokalnego rynku materiałów budowlanych

  .

  Kurier Poranny

  Aktualizacja:

  Kurier Poranny

  Lider lokalnego rynku materiałów budowlanych
  Benmar sp. z o.o. jest to nowoczesna i stale rozwijająca się dynamiczna firma zajmująca się sprzedażą materiałów budowlanych i wykończeniowych. Siedzibą firmy jest miasto Białystok, lecz rynek zbytu znajduje się nawet poza granicami województwa podlaskiego.
  Lider lokalnego rynku materiałów budowlanych
  Firma odnotowuje stały wzrost obrotów dzięki wdrażaniu założonej strategii oraz mądremu inwestowaniu. Niezwykle dba o swoich klientów i kontrahentów, zapewnia najwyższą obsługę oraz zawsze wywiązuje się z zobowiązań finansowych.
  Firma Benmar jest rozpoznawalna przez wiele osób, zawdzięcza to różnorakim działaniom marketingowym oraz prowadzeniu działalności na rzecz społeczności lokalnej. Markety budowlane Benmar sponsorują białostocką drużynę piłkarską – Jagiellonię Białystok.


  Benmar sp. z o.o. niezwykle dba o sowich pracowników, stale organizuje szkolenia oraz inwestuje w podnoszenie kwalifikacji personelu. Dla firmy najważniejszy jest człowiek, to dzięki niemu odnosi sukcesy i buduje stabilną markę.
  Czym właściwie zajmuje się Benmar sp. z o.o.?

  Firma Benmar zajmuje się głównie sprzedażą detaliczną, hurtową oraz eksportem własnych towarów. Sprzedaż detaliczna odbywa się w pięciu nowoczesnych marketach budowlanych umieszczonych w Białymstoku, Łapach, Piszu oraz Białej Podlaskiej. Markety łącznie zajmują około 10, 5 tysiąca metrów kwadratowych powierzchni.

  Sprzedaż hurtowa w głównej mierze prowadzona jest dla terenów północno-wschodniej i wschodniej Polski. Klienci z tych okolic zamawiają wybrane towary i są obsługiwani na najwyższym poziomie. Firma posiada wyspecjalizowaną flotę samochodów dostawczych oraz główny magazyn wysokiego składowania. Zajmuje się dystrybucją popularnych wśród klientów marek materiałów budowlanych i wykończeniowych.

  Działalność Benmar prowadzi eksport sowich towarów na rynki zagraniczne. Na stałe współpracuje z kontrahentami z Europy Wschodniej ( Litwa, Rosja, Białoruś oraz Kazachstan). Dostarcza im produkty budowlane oraz wykończeniowe korzystając z własnej floty samochodowej.

  Asortyment Firmy Benmar sp. z o.o.

  Działalność zajmuje się głównie sprzedażą:
  •materiałów budowlanych,
  •elementów dekoracyjnych,
  płytek ceramicznych,
  •chemii budowlanej,
  farb i lakierów,
  •elementów stolarki,
  oświetlenia do domu
  •asortymentu do ogrodu,
  narzędzi i elektronarzędzi,
  •wyposażeniem kuchni i łazienki.

  Wśród materiałów budowlanych oferowanych przez działalność Benmar można spotkać liczne i znane na całym świecie marki. Do głównych marek należą:

  Firma BELLA-PLAST zajmująca się produkcją profili z tworzyw sztucznych. Oferuje profile do zabudowy, mokrego tynku, dystansowe, dylatacyjne oraz służące do ociepleń.

  BUDMAT, czyli producent stalowych pokryć dachowych i części niezbędnych do wykończenia dachu.

  CEMEX światowy producent cementu, kruszywa oraz betonu towarowego. Dodatkowo zajmuje się sprzedażą chemii budowlanej oraz domieszek chemicznych.

  EUROWOOL powszechnie znany producent izolacji cieplnej oraz akustycznej. Produkuje głównie szklaną wełnę.

  FINNFOAM zajmuje się produkcją płyt do termoizolacji i ułatwia przeprowadzanie systemów izolacji cieplnej.

  FOVEOTECH proponuje swoim klientom szeroki wybór tynków dekoracyjnych, farb fasadowych, podkładów oraz zapraw do przeklejania styropianu.

  ISOVER w głównej mierze produkuje materiały izolacyjne. Materiały służą między innymi do ocieplania dachów, ścian, posadzek, a także kominków i instalacji.

  IZOBAU sprzedaż towarów służących do ocieplenia, głównie płyty styropianowe i pasywny styropian.

  IZOHAN zajmuje się produkcją materiałów do hydroizolacji. Oferuje szeroki wybór odpowiednich produktów do izolacji pomieszczeń wilgotnych i mokrych.

  IZOLEX wytwarza materiały do celu hydroizolacji. W ofercie można znaleźć: impregnaty, zaprawy uszczelniające, masy bitumiczne oraz detergenty do odgrzybiania i kleje.

  IZOLMAT podobnie jak wspomniane wcześniej firm zajmuje się produkcją materiałów hyrdoizolacyjnych, lecz różnicą jest ich przeznaczenie. Materiały firma IZOLMAT przeznaczone są do izolacji dachów, fundamentów oraz tarasów.

  KNAUF INSULATION produkuje izolację z wełny szklanej, kamiennej i innej. Dodatkowo sprzedaje produkty z gipsy, tynki, listwy oraz płytki sufitowe, kształtowniki i systemy tynkowania ścian.

  NEXLER oferuje szeroki wybór pap do krycia dachów oraz gontów bitumicznych.

  PFLEIDERER wytwarza płyty wiórowe i pilśniowe dla przemysłu meblarskiego.

  PREFBET oferuje swoim klientom duży wybór płytek, bloczków, wyspo sów, elementów stopowych. To światowy producent betonu komórkowego oraz towarowego.

  REGIPS w głównej mierze zajmuje się produkcją płyt gipsowo-kartonowych do wnętrz pomieszczeń. Wytwarza je z wysokiej jakości surowców i jest przykładem firmy szczególnie dbającej o środowisko.

  ROCKWOOL prowadzi sprzedaż i produkcję mineralnej wełny skalnej do ociepleń dachów, podłóg i stropu.

  SILIKATY zajmuje się produkcją licznych materiałów budowlanych: płyty elewacyjne, bloczki, wapno hydratyzowane, cegły i inne.

  SINIAT wytwarza materiały do suchej zabudowy, między innymi płyty, profile, klapy, kleje i tynki.

  SOLBET największy producent w Polsce betony komórkowego, zapraw, klejów i tynków.

  STYROPMIN oferuje nowoczesne materiały izolacyjne (ognioodporne, laminowane itp.).

  BIDOMAT zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych i wykończeniowych. Oferuje praktycznie każdy towar potrzeby podczas przeprowadzania remontu lub budowy budynku.

  URSA prowadzi produkcję surowców służących do izolacji termicznej oraz akustycznej. Odznacza się głównie w tworzeniu najlepszej wełny mineralnej i polistyrenu.

  WIENERBERGER to działalność produkująca płytki ceramiczne pustaków konstrukcyjnych oraz dachówek, systemów rur i tworzyw sztucznych.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Poranny.pl poleca

   Wideo