Bal Charytatywny organizowany przez Stowarzyszenie Małe Marzenia

Dodano: 11 grudnia 2013, 1:45 Autor:

Już po raz czwarty odbył się Bal Charytatywny organizowany przez Stowarzyszenie "Małe Marzenia", działające przy Zespole Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Bielsku Podlaskim i zespół muzyczny Kors&Relax.

- Całkowity dochód z balu został przekazany na cele statutowe stowarzyszenia, czyli pomoc osobom niepełnosprawnym i potrzebującym wsparcia - informują organizatorzy imprezy.

W tym roku organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji, kiermasz rozmaitości, muffinki z wróżbą, laleczki kokeshi i słodki tort andrzejkowy oraz wiele innych niespodzianek.

- W tym roku darczyńcy dopisali, z czego się bardzo cieszymy i jednocześnie dziękujemy im za obecność - mówi koordynator balu Renata Zalewska. - Prace naszych uczniów, tak misternie wykonane, poszły w dobre ręce. Nasze dzieci są szczęśliwe, że ich praca została doceniona - dodaje.

Wspaniała atmosfera sprzyjała tańcom i wesołej zabawie. Uczestnicy imprezy zapowiadają, to nie ostatni ich bal, bo Małe Marzenia będą swoją imprezę kontynuować.

Czytaj więcej o:
  • Bal Charytatywny Bielsk Podlaski
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
poranny24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 048

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 7119394

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

poranny.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.poranny.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.