Próbny egzamin gimnazjalny 2013/2014: Matematyka - odpowiedzi, test, rozwiązania - Operon

Dodano: 11 grudnia 2013, 10:45

Próbny egzamin gimnazjalny 2013/2014 - dziś matematyka. Odpowiedzi, rozwiązania i arkusz testu w internecie tuż po zakończeniu egzaminu.

Próbny egzamin gimnazjalny 2013/2014 - dziś matematyka. Odpowiedzi, rozwiązania i arkusz testu w internecie tuż po zakończeniu egzaminu. (fot. sxc)

Trwa próbny egzamin gimnazjalny 2013/2014 z Operonem. Dziś matematyka. Odpowiedzi, test i rozwiązania znajdziecie w sieci po zakończeniu egzaminu.

Próbny egzamin gimnazjalny 2013/2014 - Operon. Część humanistyczna w PG 18

Próbny egzamin gimnazjalny 2013/2014 z wydawnictwem Operon trwa już drugi dzień. Dziś matematyka. Odpowiedzi, rozwiązania i arkusz testu znajdziecie jutro na stronie gieldagimnazjalna.pl.

Zobacz: Próbny egzamin gimnazjalny 2014: Matematyka - odpowiedzi, test, rozwiązania

Część matematyczno-przyrodnicza próbnego egzaminu gimnazjalnego została podzielona na dwa bloki. Pierwszy to nauki przyrodnicze: biologia, chemia, fizyka i geografia, a w drugim będą test z matematyki.

Gimnazjaliści rozpoczęli test z matematyki oraz biologii, chemii, fizyki i geografii o godzinie 9. Próbny egzamin gimnazjalny 2013/2014 będzie trwał dwie i pół godziny.

Próbny test gimnazjalny z Operonem to cykliczny, coroczny projekt. W jego ramach zostaje bezpłatnie przygotowany próbny egzamin gimnazjalny dla uczniów w całej Polsce. Egzamin z Operonem miał miejsce po raz pierwszy w grudniu 2007 roku. Teraz test pisze ponad 60 procent gimnazjalistów.

Arkusze egzaminacyjne są opracowywane przez doświadczonych egzaminatorów i bezpłatnie dostarczane do szkół. Próbny egzamin gimnazjalny pomaga sprawdzić wiedzę uczniów i diagnozuje ich braki. Grudniowa próba przygotowuje też gimnazjalistów do realiów prawdziwego egzaminu.

Egzamin gimnazjalny 2013/2014 Operon. Jutro języki obce

12 grudnia (w czwartek) o godzinie 9:00 rozpocznie się próbny egzamin gimnazjalny z języków obcych. Składać się na niego będzie test z poziomu podstawowego (czas trwania: 60 minut) oraz część z poziomu rozszerzonego (czas trwania: 60 minut).

Czytaj więcej o:
  • Egzamin Gimnazjalny Matematyka
  • Operon
  • Próbny Egzamin Gimnazjalny 2013/2014
  • Próbny Egzamin Gimnazjalny 2014
  • Próbny Egzamin Gimnazjalny Matematyka
  • Próbny Egzamin Gimnazjalny odpowiedzi
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
poranny24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 048

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 7119394

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

poranny.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.poranny.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.