Sylwester 2013. Ewa Farna wystąpi na Rynku Kościuszki (wideo)

Dodano: 25 listopada 2013, 7:00 Autor:

Ewa Farna wystąpi na Rynku Kościuszki w Sylwestra

Ewa Farna wystąpi na Rynku Kościuszki w Sylwestra (fot. mwmedia)

Wiadomo już, kto wystąpi podczas imprezy na powitanie Nowego Roku

Gwiazdą tegorocznego białostockiego sylwestra miejskiego będzie Ewa Farna. Zaśpiewa na scenie ustawionej na Rynku Kościuszki. Koncert rozpocznie się około godziny 23.

- Rozważaliśmy różne warianty, a Ewa Farna wydała się nam najlepszą gwiazdą na sylwestrową noc - mówi Grażyna Dworakowska, dyrektorka Białostockiego Ośrodka Kultury, organizatora imprezy. - Jest młodą artystką, która wydaje ciekawe muzycznie płyty i ma rzesze fanów w różnym wieku.

Na planie najnowszego teledysku Ewy Farnej. Źródło: Dzień Dobry TVN/x-newsGrażyna Dworakowska dodaje, że zdaje sobie sprawę z tego, że wśród fanów wokalistki dominują ludzie młodzi, ale zaprasza na rynek wszystkich mieszkańców. - Niech przyjdą rodzice z dziećmi i całe rodziny - zachęca dyrektorka BOK. - Farna to artystka z dużym potencjałem. Ma energię, którą dzieli się ze słuchaczami i która ze sceny popłynie w stronę wszystkich zebranych.

Tradycyjnie w sylwestrową noc nie zabraknie fajerwerków. Ich pokaz jak zwykle odbędzie się po życzeniach prezydenta miasta. Prawdopodobnie zostań odpalone z placu Uniwersyteckiego. A po występie gwiazdy może zagrać dj. Jednak jeszcze nie wiadomo kto zagra.

- Będzie to zapewne nasz, rodzimy dj. Nie wykluczamy też, że przed Ewą Farną pojawi się support - dodaje Dworakowska. - Trwają rozmowy z artystami.

Ewa Farna pochodzi z polskiej rodziny mieszkającej na Zaolziu. W domu mówi gwarą cieszyńską, a śpiewa w języku czeskim i polskim. Podczas białostockiego koncertu zapewne nie zabraknie największych hitów artystki, jak "Cicho", "EWAkuacja" i "Bez łez". W listopadzie Farna dołączyła do Kuby Wojewódzkiego, Czesława Mozila i Tatiany Okupnik jako czwarty juror IV edycji programu "X Factor", która rozpocznie się wiosną przyszłego roku.

Czytaj więcej o:
  • Ewa Farna
  • Sylwester 2013 Białystok
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Wtorkowy Poranny: Selekcja śmieci jak w Europie

Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
poranny24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 048

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 7119394

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

poranny.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.poranny.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.