Egzamin gimnazjalny 2013: Historia, WOS - odpowiedzi, arkusz testu CKE

Dodano: 23 kwietnia 2013, 10:05 Autor:

Egzamin gimnazjalny 2013 rozpoczął się od testu z WOS-u i historii. Odpowiedzi i arkusz testu CKE znajdziecie w naszym serwisie.

Egzamin gimnazjalny 2013 rozpoczął się od testu z WOS-u i historii. Odpowiedzi i arkusz testu CKE znajdziecie w naszym serwisie. (fot. Archiwum)

Trwa egzamin gimnazjalny 2013. Historia i WOS zakończone. Klucz odpowiedzi i arkusz testu CKE znajdziecie na naszym portalu.

Test z historii i WOS-u rozpoczął egzamin gimnazjalny 2013. Odpowiedzi i arkusz testu CKE znajdziecie w artykule: Egzamin Gimnazjalny 2013: historia i WOS - odpowiedzi i arkusz pytań w serwisie EDUKACJA

Historia i WOS rozpoczęły się o godzinie 9 i trwały 60 minut. Po godzinnej przerwie, o godz. 11, gimnazjaliści przystąpią do bloku zadań z języka polskiego. Na rozwiązanie ich będą mieli 90 minut (dyslektycy 135 minut).

Środowy egzamin też będzie składał się z dwóch bloków. W pierwszym znajdą się zadania z nauk przyrodniczych - biologii, chemii, fizyki i geografii. W drugim bloku będą zadania z matematyki. W czwartek egzamin z języka obcego przeprowadzany będzie na dwóch poziomach: obowiązkowym dla wszystkich gimnazjalistów i rozszerzonym dla tych uczniów, którzy w gimnazjum kontynuują naukę wybranego języka obcego rozpoczętą w szkole podstawowej.

Prace uczniów zostaną zakodowane; sprawdzać je będą egzaminatorzy z okręgowych komisji egzaminacyjnych. Wyniki egzaminu uczniowie poznają w czerwcu.

Przystąpienie do egzaminu jest warunkiem ukończenia gimnazjum. Jeśli uczeń z powodu choroby lub ważnych wypadków losowych nie może przystąpić do egzaminu we wtorek, środę i czwartek, to będzie go pisać w drugim terminie - 3, 4 i 5 czerwca. Uczeń przyłapany na ściąganiu podczas sprawdzianu musi przystąpić do niego jeszcze raz.

Jeśli uczeń przystąpi do egzaminu i napisze go słabo, a równocześnie uzyska oceny pozytywne na świadectwie na zakończenie III klasy, to i tak ukończy gimnazjum.

Czytaj też: Egzamin gimnazjalny 2013 CKE: Odpowiedzi, arkusz testu

Egzamin gimnazjalny 2013 - odpowiedziOdpowiedzi i arkusz testu CKE do egzaminu gimnazjalnego 2013 znajdziecie również w artykułach:

Egzamin gimnazjalny 2013: Odpowiedzi, arkusze testów CKE, pytania, wyniki

Egzamin gimnazjalny 2013: Odpowiedzi, test CKE

Egzamin gimnazjalny 2013: Odpowiedzi, arkusz testu CKE, wyniki

EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 ODPOWIEDZI (test)

Egzamin gimnazjalny 2013: Odpowiedzi, arkusz testu CKE

Czytaj więcej o:
  • CKE
  • egzamin gimnazjalny 2013
  • egzamin gimnazjalny 2013 CKE
  • egzamin gimnazjalny 2013 historia
  • egzamin gimnazjalny 2013 odpowiedzi
  • egzamin gimnazjalny 2013 WOS
  • historia
  • WOS
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
poranny24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 048

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 7119394

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

poranny.pl jest częścią grupy Media Regionalne
Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.poranny.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Mediów Regionalnych i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.