Księżyno - Brończany. Pijany kierowca uderzył motorowerzystę i uciekł

Dodano: 6 kwietnia 2013, 8:00 Autor:

Ma zaledwie 22-lata i imponujący kryminalny dorobek. Rafał B. wkrótce stanie przed sądem za drugi w ciągu dwóch lat wypadek spowodowany w stanie nietrzeźwości.

Ma zaledwie 22-lata i imponujący kryminalny dorobek. Rafał B. wkrótce stanie przed sądem za drugi w ciągu dwóch lat wypadek spowodowany w stanie nietrzeźwości. Jak ustaliła prokuratura, miał 2,7 promila alkoholu we krwi, gdy wsiadł za kierownicę volkswagena kolegi. Pędząc trasą Księżyno-Brończany uderzył w motorower wyjeżdżający prawidłowo z drogi podporządkowanej. Zaledwie 17-letni kierowca i jadący z nim 16-letni pasażer doznali bardzo ciężkich obrażeń. Długo leżeli w szpitalu.

Do wypadku doszło w sierpniu ubiegłego roku. Sprawca uciekł pozostawiając rannych nastolatków bez pomocy. Zatrzymali go jednak okoliczni mieszkańcy.

- Podejrzany przyznał się do winy. Grozi mu 12 lat pozbawienia wolności - informuje Urszula Sieńczyło, szefowa Prokuratury Rejonowej w Białymstoku, która właśnie wystosowała w tej sprawie akt oskarżenia.

Rafał B. usłyszał zarzut spowodowania groźnego wypadku w stanie nietrzeźwości. 22-latek przebywa obecnie w areszcie. Za zabranie samochodu bez zgody właściciela i jazdę bez uprawnień w listopadzie ubiegłego roku sąd skazał go na 10 miesięcy więzienia.

Czytaj więcej o:
  • Brończany
  • Księżyno
  • wypadek Księżyno
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Aleja doczeka się gruntownej modernizacji

Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
poranny24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 048

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 7119394

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

poranny.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.poranny.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.