Robert Leszczyński nie żyje. Miał 48 lat czytaj więcej »

Oczy otwarte na świat. Mecenas Wiedzy

Dodano: 11 marca 2013, 7:30 Autor:

Zakład Optyczny Krystyny i Tadeusza Kurstaków to dziesiątki lat doświadczenia i najnowsze trendy mody i technologii. Pomaga Zakładowi Doskonalenia Zawodowego.

Pięć... dziesięć... piętnaście... dwadzieścia... Lata lecą, a przy ulicy Suraskiej 6 w Białymstoku ciągle jest zakład optyczny. Kolejne pokolenie przychodzi tu dobrać szkła korekcyjne do opraw, kupić okulary przeciwsłoneczne czy soczewki. Zmieniają się marki, technologie i wzory - niezmienne pozostaje przyzwyczajenie właścicieli firmy do perfekcjonizmu.

- Firmę optyczną prowadzę już od 25 lat - uśmiecha się Krystyna Kurstak. - Założyliśmy ją razem z mężem, który ma ponad 40-letnie doświadczenie w branży!
Państwo Kurstakowie oboje mają tytuły mistrza-optyka.

Pani Krystyna podkreśla, że - jak w każdej branży, gdy nie chce się zostać w tyle za konkurencją - dzięki uczestnictwu w kursach i szkoleniach związanych ze świadomie wybranym przez nią i męża zawodem, uzyskali wiele certyfikatów i dyplomów potwierdzających nieustanny rozwój ich wiedzy i umiejętności. - Zaufanie i przywiązanie klientów udało się nam zdobyć i utrzymać przez lata dzięki indywidualnemu podejściu do każdego z nich, a przede wszystkim dzięki jakości usług, które świadczymy.

W zakładzie przy ul. Suraskiej wszelkie zlecenia z użyciem wszelkich rodzajów soczewek okularowych (mineralne, piankowe, jednoogniskowe, dwuogniskowe, progresywne) do różnych rodzajów opraw (pełne, półpełne, patenty) realizowane są osobiście przez kadrę firmy. - To zespół o bardzo wysokich kwalifikacjach - podkreśla Krystyna Kurstak. - I to właśnie dzięki osobistemu zaangażowaniu jesteśmy pewni, że wykonywane przez nas prace są estetyczne, trwałe, ale przede wszystkim precyzyjne odzwierciedlają zlecenia lekarzy okulistów.

Zakład świadczy też takie usługi, jak drobne naprawy, konserwacja czy zgrzewanie opraw uszkodzonych. Ma świetny i ciągle unowocześniany sprzęt renomowanej w branży firmy Veeco.

- Jestem przykładem tego, że jeśli będziemy systematycznie i z uporem dążyć do wyznaczonego sobie celu, nawet napotykając po drodze wiele kłopotów, to uda się nam go zrealizować - zapewnia pani Krystyna. - Wymaga to oczywiście zdobycia wiedzy teoretycznej, połączenia jej z praktyką, ciągłego doskonalenia, podążania za nowinkami. Takie nastawienie warto mieć w sobie już na starcie w dorosłe życie.

- Potem, w prowadzeniu własnego biznesu często potrzebny jest łut szczęścia, ale przede wszystkim trzeba mieć oczy i uszy otwarte, aby czerpać zewsząd informacje. W tym z prasy lokalnej - dodaje pani Krystyna, wyjaśniając tym samym, dlaczego jej firma włączyła się w naszą kampanię "Czytam, więc wiem". - Bo wiele zjawisk społecznych, ekonomicznych czy naukowych może być inspiracją do podjęcia działań w życiu zawodowym lub ułatwieniem w przejściu przez przeszkody, które się w nim pojawią.
Zakład państwa Kurstaków ufundował prenumeratę naszych wydawnictw (aż do końca tego roku szkolnego) Zakładowi Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku. Dlaczego?

- Szkoła ta jest mi w pewnym sensie bliska: większość absolwentów ZDZ będzie zapewne świadczyła usługi na rzecz innych ludzi, a ja robię to przez całe moje zawodowe życie - wyjaśnia pani optyk.

W ofercie firmy znajdują się zarówno okulary korekcyjne, jak i przeciwsłoneczne, a także akcesoria czyli etui, ściereczki, preparaty do czyszczenia, soczewki kontaktowe (renomowanej marki Carl Zeiss) wraz z płynami do ich pielęgnacji, jak i inne elementy tzw. galanterii oftalmicznej (np. sznurki, silikonki, rzemyki do okularów). Warto też dodać, że oferowane przez zakład oprawy i okulary przeciwsłoneczne podążają za najbardziej wyrafinowanymi gustami i trendami. Na klientów czekają marki Bergman, Binokl, Cube, Air Force czy Elegance, ale także oprawy dla małych dzieci z Mira Flex i propozycje kreatorów Swarowskiego, Valentino czy Pierre Cardin.

Czytaj więcej o:
  • czytanie białystok
  • Mecenas Wiedzy
  • Zakład Optyczny Krystyny i Tadeusza Kurs
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
poranny24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 048

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 7119394

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

poranny.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.poranny.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.