Wolontariusze już gotowi na XXI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Dodano: 12 stycznia 2013, 22:00 Autor:

Wolontariusze już gotowi na XXI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

(fot. Urszula Paszko)

W czwartek w siedzibie Stowarzyszenia Kreatywny Bielsk o godzinie 18 odbyło się spotkanie organizacyjne bielskiego sztabu WOŚP z wolontariuszami, którzy zdecydowali się kwestować w tym roku podczas finału.

Przedstawiciele Sztabu WOŚP w Bielsku Podlaskim: Jacek Zdrojkowski i Monika Zagon przekazali młodzieży najważniejsze informacje dotyczące kwesty ulicznej w Bielsku Podlaskim i okolicach. Gdzie czekać na wolontariuszy będzie gorąca herbata i kanapki oraz wiele innych organizacyjnych informacji.

Na spotkaniu obecna była również przedstawicielka Komendy Powiatowej w Bielsku Podlaskim, która poinformowała o niebezpieczeństwach. Jak prawidłowo reagować w sytuacji zagrożenia, które może wystąpić w związku z zbiórką pieniężną. Policjantka radziła wolontariuszom, aby unikali kwestowania w bramach, tunelach oraz w pobliżu lokali w których podawany jest alkohol. Każdy wolontariusz otrzymał identyczny pakiet, który jest niezbędny by zbierać pieniądze: identyfikator, puszka, banderole, serduszka naklejki, oraz gadżety od sieci Play (chustki, startery). Bez tego nikt na bielskich ulicach i w innych gminach powiatu nie mógłby się pokazać. Paula, Marlena, Justyna i Magda są wolontariuszkami WOŚP i jak mówią chcą komuś pomóc, dlatego się zgłosiły.

– W grupach po trzy osoby z uśmiechem na ustach będziemy kwestować na cel – "Dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów”. Sposobem na zapełnienie puszek, jak mówią dziewczyny jest uśmiech. Liczą na pełne puszki.

Czytaj więcej o:
  • bielsk
  • finał
  • orkiestra
  • wośp
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
poranny24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 048

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 7119394

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

poranny.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.poranny.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.