Jesteś tu: Strona główna Sport Siatkówka Artykuł

Polska - USA. Liga Światowa. Zobacz finał - transmisja TV online na żywo

Dodano: 8 lipca 2012, 12:16

Polska-Usa. Mecz finałowy rozegra Liga Światowa siatkówki. Transmisja TV online na żywo przez internet.

Jeszcze nigdy w historii polscy siatkarze nie wystąpili w finale Ligi Światowej. Dostali się do niego w sobotę w Sofii po zwycięstwie nad Bułgarią 3:0. O końcowy triumf powalczą z mistrzami olimpijskimi Amerykanami. Początek o 19.45 czasu warszawskiego.

- Gdy przyjeżdżałem do Bułgarii chciałem zagrać w ostatnim meczu turnieju. Udało się, ale apetyt rośnie, dlatego liczę w niedzielę na zwycięstwo - powiedział trener biało-czerwonych Andrea Anastasi.

W Sofii Polacy mają jako jedyny zespół komplet zwycięstw na koncie. Najpierw pokonali mistrzów świata Brazylijczyków 3:2, później wicemistrzów Kubańczyków 3:0 i w sobotę gospodarzy 3:0. USA przegrała swój pierwszy mecz z Niemcami 2:3, potem okazała się lepsza od Bułgarów 3:0 i w półfinale od Kubańczyków 3:0.

- To niesamowity zespół. Oni za każdym razem, gdy zbliżają się igrzyska olimpijskie grają niewiarygodnie dobrze. To na pewno będzie całkowicie inny mecz niż ten sobotni. Będzie stał na wyższym poziomie - ocenił Anastasi.

Libero polskiej kadry ze spokojem podchodzi do spotkania.

- To na pewno bardzo mocny zespół, ale my też jesteśmy świadomi swojej formy. Myślę, że poziom sportowy mamy na zbliżonym poziomie. Wygra ten, kto będzie miał lepszy dzień - powiedział.

Polska - USA. Liga Światowa - finał. Transmisja TV online - linki

link 1

link 2

link 3

link 4

PAP

Źródło: Polska Agencja Prasowa

Czytaj więcej o:
  • finał
  • liga światowa
  • mecz finałowy
  • na żywo
  • polska - usa
  • transmisja tv online

Informacje z Twojego powiatu

Oferty dnia

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 048

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 7119394

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

poranny.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.poranny.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.