Jesteś tu: Strona główna Sport Piłka nożna Artykuł

Barcelona - Real Madryt. Transmisja online, mecz na żywo w internecie. Puchar Króla (wideo)

Dodano: 25 stycznia 2012, 18:00

Barcelona - Real Madryt. Transmisja online, mecz na żywo w internecie. Puchar Króla - Pepe nie zostanie ukarany przez federację.
Pepe następuje na dłoń Lionela Messiego

Barcelona - Real Madryt Pepe następuje na dłoń Lionela Messiego (fot. YouTube)

Przeczytaj więcej

Obrońca Realu Madryt Pepe nie zostanie ukarany przez Hiszpańską Federację Piłki Nożnej (RFEF) za nadepnięcie na rękę zawodnika Barcelony Lionela Messiego w drugiej połowie meczu 1/4 finału Pucharu Króla z Barceloną (1:2).

Dzięki temu 28-letni reprezentant Portugalii może wystąpić w rewanżowym spotkaniu w środę na Nou Camp.

Zachowanie Pepe było szeroko komentowane w mediach. W piątek trener "Królewskich" Jose Mourinho stanął w obronie swojego zawodnika, tłumacząc, że jego zachowanie nie było zamierzone, a piłkarz podszedł później do Messiego i przeproił.

Incydent w meczu Barceloną nie jest pierwszym tego typu zachowaniem Pepe. W końcówce sezonu 2008/2009 Portugalczyk kopnął leżącego na trawie piłkarza Getafe Francisco Casquero. Wówczas został zdyskwalifikowany na dziesięć meczów.

W ćwierćfinale Pucharu Króla (Pucharu Hiszpanii) Real prowadził do przerwy po golu Cristiano Ronaldo, ale w drugiej połowie zwycięstwo gościom zapewnili Carles Puyol i Eric Abidal. Rewanż 25 stycznia w Barcelonie.