WOŚP: Maciej Orłoś z Teleexpressu wystąpi na finale

Dodano: 26 grudnia 2011, 20:30 Autor:

W drugą niedzielę stycznia przed Ratuszem Urodzona na Ukrainie wokalistka i twarz Teleexpressu będą gwiazdami finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Bielsku Podlaskim.

W drugą niedzielę stycznia już po raz 20. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Jej hasło przewodnie to "Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko". Fundacja Jurka Owsiaka będzie zbierała pieniądze na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

- Pragniemy, by po latach orkiestra zagrała również w naszym mieście - mówią organizatorzy finału z Kreatywnego Bielska.

Od rana pieniądze do puszek będą zbierać wolontariusze. Do akcji włączyli się uczniowie bielskich szkół.

- Liczymy, że bielszczanie okażą serce i będą bardzo hojni - mówią.
Orkiestrowa zabawa ruszy już o godz. 10. na scenie ustawionej na Placu Ratuszowym.

Maciej Orłoś i Marina Łuczenko

- Najpierw będzie cały blok imprez przygotowanych dla najmłodszych bielszczan, który przygotuje firma zewnętrzna - zapowiada Marcin Sarnacki, współorganizator tegorocznego finału. - To także forma zadośćuczynienia dla naszych dzieci za brak dorocznej zabawy mikołajkowej przed ratuszem.

Jednak główna część orkiestrowych występów ruszy o godz. 14.
- Scena WOŚP-u będzie dość nietypowa, gdyż na jej tylnej ścianie znajdować się będą telebimy - zapowiadają organizatorzy.

Podczas imprezy wystąpią m.in. Zespół Fart, Time, Mirage, Jorguss, Hoyraky, a także Teatr Ognia. Nie zabraknie nawet pokazów iluzjonistycznych.

Pomiędzy popisami artystów przewidywane są licytacje przedmiotów od znanych gwiazd i polityków. Licytowane będzie również dwumetrowe serce.

- Imprezę poprowadzi prezenter i aktor Maciej Orłoś, którego na co dzień możemy oglądać w Teleexpressie - zapowiada Marcin Sarnacki.

O godz. 20. rozbłyśnie Światełko do nieba, czyli wspaniały pokaz sztucznych ogni.
Gwiazdą wieczoru będzie Marina Łuczenko, wokalistka i aktorka pochodząca z ukraińskiej Winnicy. Artystka mieszkała przez wiele lat w Stalowej Woli, a obecnie w Warszawie.

- Jest to wokalistka nowoczesnego popu, której muzyka powinna przypaść do gustu przede wszystkim młodej publiczności. Jesteśmy przekonani, że zdoła ona swoimi utworami rozgrzać uczestników finału w ten styczniowy wieczór - zapewniają organizatorzy imprezy.

Czytaj więcej o:
  • białystok
  • bielsk
  • wielka orkiestra świątecznej pomocy
  • wośp
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
poranny24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 048

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 7119394

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

poranny.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.poranny.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.