Edmark Liga Siatkówki OKF: Najnowsze wyniki

(opr.jul)
Ataki zespołu Mniszek (na zdjęciu) były bardziej skuteczne
Ataki zespołu Mniszek (na zdjęciu) były bardziej skuteczne OKF
Siatkarze Zatorza nie stracili nawet seta w siatkarskiej lidze panów.

W ostatniej rundzie spotkań Zatorze pokonało Bramster 3:0. W drugim meczu No Porra el Perro ulegli ZSM I.

Wśród rywalizacji pań nie było niespodzianek. Mniszki wygrały z ZSM I, a Amazonki z I LO II po 3:0.

Na brak emocji nie mogli też narzekać kibice piłki nożnej. Faworyzowana Lambada remisowała z bardzo zdeterminowanym Koniem. Wodzianka"przegrała z R.T.S.-em.

Aby do Przerwy nie był w stanie dorównać młodzieży z FK Kierunek Kaukaz. Liderzy rozgrywek dwie pierwsze bramki stracili już w pierwszej minucie gry. Później było nieco lepiej. Ostatni mecz ostudził jednak emocje. Na Lekko wygrali z Ekipą Misia.