Przedszkole nr 5 w Hajnówce. Oceniamy stronę www

Dodano: 15 listopada 2011, 21:30 Autor:

Serwis internetowy Przedszkola nr 5 w Hajnówce wita nas dość smutnymi kolorami, jakimi są zielony i granatowy. Od strony wizualnej przeszkadza również nieczytelny tytuł strony, litery są w różnych kolorach i różnego kształtu, a to zamazuje treść.

Jednak poza tymi kolorystycznymi minusami strona tego przedszkola jest w zasadzie dość dobra. W dziale aktualności znajdziemy nie tylko wydarzenia bieżące, ale też archiwum z lat ubiegłych. Nauczycielki, przygotowujące relacje z wycieczek i zajęć, pamiętają o dołączeniu galerii zdjęć, a to zapewne cieszy dzieci i rodziców.

Niestety, są też minusy, na przykład w zakładce prezentującej rozkład dnia przedszkolaków widzimy chyba nieaktualne dane, niedostosowane do nowych przepisów. Dobrym zwyczajem jest także podanie nazwisk kadry nauczycielskiej, choć tu bardzo brakuje zdjęć wychowawczyń poszczególnych grup, co byłyby miłym dodatkiem.

Placówka od dawna współpracuje z przedszkolem w niemieckim mieście Hattstedt i na stronie przedszkola nie brakuje informacji o kolejnych wzajemnych wizytach obydwu placówek. Ze zdziwieniem stwierdziliśmy jednak, że opisano ich ledwie kilka. Taką współpracą należy się chwalić i szkoda, że nie ma tu informacji o całej historii tego projektu.

Dobre jest natomiast to, że w zakładce przeznaczonej dla rodziców pobrać można kartę zgłoszeniową do przedszkola oraz zapoznać się z podstawowymi informacjami dotyczącymi przyprowadzania (i odbierania) dzieci oraz o postępowaniu z chorymi maluchami.

Niestety, w przedszkolnym serwisie brakuje informacji o ewentualnej możliwości skorzystania z porad specjalisty logopedy oraz listy osiągnięć i sukcesów, których placówka i jej wychowankowie mają wiele.
Ogólnie rzecz ujmując, że serwis Przedszkola nr 5 w Hajnówce jest niezły, choć nie zachwyca.

Kurier Hajnowski ocenia

Wygląd – ocena 4 – jednakowa strona główna i podstrony, co oznacza porządek w serwisie, ale smutne kolory i brak życia na stronie.

Zawartość – ocena 4 – są informacje o życiu placówki, informacje dla rodziców i inne. Brak jednak szerszego opisu współpracy z niemieckim przedszkolem oraz sukcesów posiadanych certyfikatów i nagród.

Aktualizacja – ocena 5 – wydarzenia zamieszczane są na bieżąco, niestety, brak aktualnych zajęć odpowiadających bezpłatnym i płatnym godzinom pobytu dzieci w przedszkolach.

Stronie internetowej Przedszkola nr 5 wystawiamy 4 z plusem w sześciostopniowej skali ocen.

Czytaj więcej o:
  • Hajnówka
  • przedszkole
  • Przedszkole nr 5 w Hajnówce
  • strona internetowa
  • strona www
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
poranny24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!

Czy jesteś za reaktywacją kolei na trasie Hajnówka - Białowieża?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 1257.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 048

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 7119394

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

poranny.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.poranny.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.