Leroy Merlin Hetmańska. Drugi sklep w Białymstoku - otwarcie (zdjęcia)

Dodano: 3 listopada 2011, 18:00 Autor:

Będzie tu można zrobić zakupy już w piątek 4 listopada

Leroy Merlin Hetmańska Będzie tu można zrobić zakupy już w piątek 4 listopada (fot. Wojciech Wojtkielewicz)

Przy ulicy Hetmańskiej powstał drugi sklep Leroy Merlin z artykułami budowlano-ogrodniczymi. Otwarcie odbędzie się w piątek.

Już w piątek nowy sklep Leroy Merlin przy ul. Hetmańskiej zostanie otwarty dla klientów. W czwartek sklep odwiedziła dyrekcja Leroy Merlin Polska oraz przedstawiciel władz miasta. Nowopowstały budynek został poświęcony.

Otwarcie sklepu dla klientów nastąpi w piątek o godz. 7.

- Jak zawsze otwarciu sklepu towarzyszyć będzie wiele atrakcji - mówi Kacper Chudzikiewicz, rzecznik prasowy Leroy Merlin Polska. - Białystok jest największym ośrodkiem miejskim w północno-wschodniej Polsce i dostrzegamy duży potencjał rozwoju dla naszej firmy na tym rynku. Otwarcie drugiego sklepu Leroy Merlin w Białystoku zwiększy dostępność klientów do produktów oferowanych przez naszą sieć.

Lokalizacja nie jest przypadkowa. Firma postanowiła wybudować swój obiekt handlowy bliżej centrum przy ul. Hetmańskiej, aby ułatwić klientom dojazd do sklepu. Sąsiedztwo z Auchan ma przynieść dodatkowe korzyści.

– Współpracujemy w ramach jednej grupy spółek – mówi Dorota Patejko, rzecznik Auchan. – Leroy Merlin rozwija się przy naszych parkach handlowych w całej Polsce.

– Nasze sklepy sąsiadują ze sobą nie tylko w Białymstoku, ale i w Bielsku Białej czy Warszawie – dodaje Kacper Chudzikiewicz. – Dzięki temu klienci mogą zrobić zakupy spożywcze i budowlane w jednym miejscu. Nie muszą jeździć po całym mieście.

Praca dla 160 osób

To już drugi hipermarket z artykułami budowlano-ogrodniczymi Leroy Merlin w Białymstoku. Pierwszy powstał przy ul. Produkcyjnej kilkanaście lat temu. Można się w nim zaopatrzyć w typowe materiały budowlane takie jak cegły, zaprawy murarskie płytki i papy bitumiczne.

Znajdziemy w nim też wszelkie elementy wykończeniowe i dekoracyjne do domu i mieszkania. Nowy sklep w niczym nie odbiega od poprzedniego. Ma bardziej rozbudowany dział ogrodowy. Będzie też więcej akcesoriów dekoracyjnych. W sklepie znalazło pracę 160 osób.

Czytaj więcej o:
  • białystok
  • budowa
  • inwestycja
  • leroy merlin
  • magazyn
  • ogród
  • remont
  • sklep
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Ulica w centrum będzie zamknięta. Objazdy

Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
poranny24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 048

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 7119394

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

poranny.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.poranny.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.