Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy ma nowy adres. To Wiewiórcza 10

Dodano: 19 października 2011, 14:00 Autor:

Dziennie do Podlaskiego Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy rejestruje się na badania ponad 50 m.in. przyszłych kierowców, robotników budowlanych, pracowników biurowych. Najwięcej pracy w poradni mają zazwyczaj okuliści.

Dziennie do Podlaskiego Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy rejestruje się na badania ponad 50 m.in. przyszłych kierowców, robotników budowlanych, pracowników biurowych. Najwięcej pracy w poradni mają zazwyczaj okuliści. (fot. Wojciech Wojtkielewicz)

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy musiał ustąpić miejsca rozbudowującemu się Białostockiemu Centrum Onkologii. Już jest przy ul. Wiewiórczej 10.

Chcę pracować jako magazynier. Zaczynam już w poniedziałek. Pracodawca skierował mnie na badania. Musiałem sprawdzić swój wzrok, bo mam uprawnienia na wózki widłowe, będę też pracował przy komputerze – powiedział Robert Żmurda z Białegostoku.

Dlatego pojawił się wczoraj w Podlaskim Wojewódzkim Ośrodku Medycyny Pracy w Białymstoku. Ośrodek właśnie przeprowadził się z ul. Warszawskiej 15 do nowej siedziby. Jej remont i modernizacja, która trwała dziewięć miesięcy, kosztowała ponad 1,7 miliona złotych. Wszystkie koszty poniósł samorząd województwa podlaskiego.

– Nareszcie mamy swój własny, duży parking, bo w poprzednim miejscu go brakowało – cieszy się Ewa Komorowska, szefowa ośrodka.

Przeprowadzka była konieczna i zaplanowana już dawno, ponieważ miejsce przy ul. Warszawskiej trzeba było zwolnić na potrzeby rozbudowującego się właśnie Białostockiego Centrum Onkologii.

Dla większości osób, które muszą przejść badania np. przed pierwszą pracą, dojazd na ul. Wiewiórczą 10 nie jest problemem.

– Szkoda, że dojeżdża tu tylko jeden autobus – kręciła lekko nosem Katarzyna Chabowska, która też czekała wczoraj w kolejce do lekarza.

PWOMP w Białymstoku wykonuje głównie badania kierowców, osób pracujących na wysokościach, pracowników ochrony fizycznej, ale także ubiegających się o pozwolenie na broń.

Czytaj więcej o:
  • białystok
  • medycyna pracy
  • wiewiórcza
  • Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Mieszkańcy walczą o wyjazd z osiedla. Magistrat przeciwny

Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
poranny24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 048

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 7119394

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

poranny.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.poranny.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.