Tragedia w Hajnówce. Wypadek busa - pogrzeb pięciu ofiar. (zdjęcia)

Dodano: 12 lutego 2011, 14:00 Autor:

Pogrzeb pięciu ofiar wypadku.

Tragedia w Hajnówce Pogrzeb pięciu ofiar wypadku. (fot. Fot. jankes)

Tragedia i żałoba w Hajnówce. Wypadek busa pociągnął za sobą śmierć sześciu młodych ludzi. Pogrzeb pięciu osób w Hajnówce.

Pogrzeb pięciu z sześciu mężczyzn rozpoczął się w sobotę o godz. 13 w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego przy ul. Ściegiennego w Hajnówce. W jego organizacji rodzinom zmarłych pomogły władze miasta.


– Osobiście, w imieniu mieszkańców Hajnówki, złożyłem wyrazy współczucia bliskim ofiar tego nieszczęśliwego wypadku – mówi Jerzy Sirak, burmistrz Hajnówki. – Jestem zbudowany też faktem, że wiele kondolencji spłynęło też na moje ręce.

Prawdopodobnie miasto będzie się starało pomóc finansowo bliskim ofiar wypadku. Przypomnijmy, że w czwartek na drodze krajowej nr 66 w pobliżu Zambrowa zginęło sześcioro mężczyzn w wieku od 24 do 35 lat. Hajnowianie podkreślają, że to wielka tragedia dla całego miasta.

Wola Zambrowska: Wypadek busa. Sześć osób nie żyje. (wideo, zdjęcia)

– W tym wypadku zginęli bardzo młodzi ludzie. Większość z nich ciężko pracowała, żeby utrzymać swoje rodziny. Ta tragedia dotknęła więc i ich rodziców, i żony, i dzieci. W żałobie pozostanie wielu mieszkańców Hajnówki – podkreśla sąsiadka zakładu stolarskiego, w którym pracowali mężczyźni.

Wypadek busa podczas ostatniego wyjazdu do klienta

Sześciu spośród dziesięciu pracowników zakładu wyjechało przed godziną czwartą rano w trasę do Warszawy, aby montować wyprodukowane w zakładzie meble. Jeździli wcześniej wielokrotnie i nigdy nic się nie stało.

– Wyjeżdżali jeszcze w nocy, bo w rodzinnej firmie nie pracuje się ośmiu godzin, jak w urzędzie. Tu ludzie się angażują w pracę – podkreślają sąsiedzi.

– W wypadku zginęli młodzi mężczyźni z Hajnówki i okolic. Najstarszy z mężczyzn miał 35 lat, najmłodszy 24. W czwartek od rana powiadamialiśmy rodziny o tej tragedii. Przyjęły to z wielkim bólem. Rodziny są w szoku – mów mł. asp. Tomasz Starski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce.

Czytaj więcej o:
  • śmierć
  • hajnówka
  • pogrzeb
  • tragedia
  • wola zambrowska
  • wypadek busa
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
poranny24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!

Jak oceniasz jakość odśnieżania hajnowskich ulic i chodników?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 55.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 048

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 7119394

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

poranny.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.poranny.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.