Jagiellonia - Cracovia 4:2: Transmisja TV, relacja. (2 x wideo)

(sj)
Jagiellonia - Cracovia. Czy i tym razem Tomasz Frankowski będzie bohaterem meczu? Fot. Wojciech Wojtkielewicz
Mecz Jagiellonia - Cracovia. Tu znajdziesz transmisję TV online. Pierwszą i drugą bramkę dla Jagi strzelił Kamil Grosicki.

Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków. Transmisja TV online meczu.

Liderująca Jagiellonia Białystok podejmuje dzisiaj zamykającą tabelę Cracovię Kraków i każdy inny wynik niż zwycięstwo żółto-czerwonych będzie olbrzymią niespodzianką.

Jagiellonia prowadzi z Cracovią już 1:0. Kamil Grosicki strzelił w długi róg z lewej strony pola karnego i pokonał Cabaja.

Drugą bramkę strzelił także Kamil Grosicki, który znalazł się w sytuacji sam na sam. Jagiellończyk obiegł bramkarza i strzelił do pustej bramki.

Trzecią bramkę strzela Tomasz Kupisz. Asystował mu Tomasz Frankowski.

Tuż po wznowieniu gry po przerwie gola strzela Cracovia. Autorem bramki był Saidi.

W międzyczasie mecz został przerwany, bo delegat PZP zauważył na trybunach flagę ze swastyką.

Ale w 63 minucie to Marcin Burkhardt podwyższa prowadzeni Jagiellonii na 4:1.

Cracovia jednak się nie poddaje. W 73 minucie Saidi ponownie wpisuje się na listę strzelców. Zawodnik uderzył tuż zza pola karnego. Sandomierski skapitulował