Jesteś tu: Strona główna Zdrowie Artykuł

Darmowe badania nasienia w Białymstoku.

Dodano: 10 września 2010, 13:30 Autor:

Patronat Honorowy nad kampanią objęło Ministerstwo Zdrowia oraz Polski Komitet Olimpijski. Ambasadorami kampanii zostali aktor Rafał Królikowski, bokser Przemysław Saleta oraz dziennikarz Radosław Brzózka.

- Problem niepłodności dotyka nie tylko kobiety. Przyczyny utrudniające prokreację leżą bowiem w równym stopniu po stronie kobiet i mężczyzn lub dotyczą obojga partnerów. Dlatego przyjdź, zbadaj swoje nasienie - zachęcają specjaliści.

W miniony czwartek rozpoczęła się ogólnopolska kampania społeczna pod hasłem "TATA. Najważniejsze słowo dla mężczyzny”. Organizatorem projektu jest Stowarzyszenie na Rzecz Leczenia Niepłodności i Wspierania Adopcji "Nasz Bocian”.

Kampania ma na celu przełamanie stereotypów postrzegania niepłodności jako problemu wyłącznie kobiecego. Kampania ma zachęcać do diagnostyki w zakresie niepłodności męskiej oraz profilaktyki. Jednym z celów projektu jest uświadomienie, że jako choroba cywilizacyjna niepłodność jest zależna od wielu czynników, na które możemy mieć wpływ np. stresu, diety, zanieczyszczenia środowiska, niehigienicznego trybu życia czy opóźniania decyzji o byciu rodzicami.

Problem niepłodności w Polsce dotyczy już około 500 000 – 600 000 mężczyzn. Obecnie co piątą para jest dotknięta problemem niepłodności.

W ramach kampanii w 11 miastach Polski odbędą się bezpłatne badania nasienia, które zostaną wykonane w profesjonalnych ośrodkach leczenia niepłodności.

W terminie od dnia 13 września do wyczerpania puli badań, można umówić się telefonicznie podając HASŁO – "NASZ BOCIAN” pod numerami telefonów:

• 85/ 651 45 44, od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00, sobota w godz. 9.00-14.00, NZOZ ARTEMIDA – Centrum Ginekologii, Endokrynologii i Medycyny Rozrodu, ul. Włókiennicza 9B/U w Białymstoku
• 85/ 744 77 00, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00, BOCIAN Centrum Położniczo-Ginekologiczne, ul. Akademicka 26 w Białymstoku
• 85/ 744 13 78, od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-13.00, Centrum Leczenia Niepłodności Małżeńskiej "KRIOBANK”, ul. Stołeczna 11 w Białymstoku

Akcja potrwa do wyczerpania puli badań.


Patronat Honorowy nad kampanią objęło Ministerstwo Zdrowia oraz Polski Komitet Olimpijski. Ambasadorami kampanii zostali aktor Rafał Królikowski, bokser Przemysław Saleta oraz dziennikarz Radosław Brzózka.

Kampania potrwa do 30 listopada 2010 roku.

Czytaj więcej o:
  • akcja
  • badania
  • dziecka
  • mężczyzna
  • nasienie
  • płodność
  • tata
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
poranny24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 048

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 7119394

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

poranny.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.poranny.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.