Zakończenie sezonu motocyklowego w Bielsku Podlaskim (zdjęcia)

Dodano: 20 września 2009, 18:45 Autor:

Ponad 500 motocyklistów wzięło udział w zakończeniu tegorocznego sezonu motocyklowego. Na motocyklowe ostatki przyjechali motocykliści nie tylko z Podlasia, ale i innych części Polski.

Informacje z pierwszej ręki

Zobacz, co dzieje się w Twoim mieście. Zajrzyj na MM Białystok . Piszą tam najbardziej osoby najbardziej aktywne w mieście. Są tam, gdzie często nie są w stanie być dziennikarze. MM Białystok to informacje z pierwszej ręki, od świadków zdarzeń, od organizatorów imprez.

Motocykliści spotkali się na parkingu w Dziadkowicach. Potem zrobili honorowa rundę przez Siemiatycze, by ponownie zaparkować w Niemirowie. W tamtejszym kościele p.w. św. Stanisława miała miejsce niecodzienna uroczystość. Robert i Ania, dwójka motocyklistów wypowiedziało sakramentalne "tak”. Ślubu udzielił motocyklista ks. Janusz Szymański, organizator zakończenia sezonu. Przy okazji każdy motocyklista mógł wyzbyć się grzechów. W konfesjonale zasiadł również ksiądz-motocyklista.

Po zaślubinach wszyscy motocykliści spotkali się ponownie w Mielniku w uroczysku Topolina nad samiutkim Bugiem. Tutaj przy kiełbaskach i wyśmienitej grochówce mogli porozmawiać na motocyklowe tematy i posłuchać cięższej muzyki. Ochotnicy mogli poćwiczyć na symulatorze jazdy na jednym kole.

Zobacz, co dzieje się w Twoim mieście. Zajrzyj na mmbielskpodlaski.pl

Czytaj więcej o:
  • bielsk podlaski
  • motocykl
  • sezon motocyklowy
  • zakończenie
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
poranny24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 048

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 7119394

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

poranny.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.poranny.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.