Zambrów. Zabili dziewczynę siekierą. Ciało obłożyli deskami i oponami. Żeby doszczętnie spłonęło (nowe fakty)

Dodano: 17 sierpnia 2009, 16:45 Autor:

Nowe fakty w sprawie odrażającej zbrodni w Zambrowie. Prokuratura stawia mężczyznom zarzuty zbrodni zabójstwa i składa wniosek o aresztowanie.

Dziewczyna miała 21 lat. Pochodziła z Zambrowa. Jej oprawcy to dwaj mężczyźni mający 23 i 26 lat. Jednego z nich z pewnością znała. Mieszkał niedaleko.

Była sobota po południu. W Sędziwujach na działce, niedaleko Zambrowa, młodzi ludzie urządzili imprezę. Rozpalili ognisko. To właśnie tam doszło do tragedii.

Prokuratura nie chce jeszcze zdradzać szczegółów tej bulwersującej zbrodni.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że mężczyźni prawdopodobnie wykorzystali seksualnie ofiarę. Zabili ją używając siekiery. Ciało wrzucili do ognia, obłożyli oponami i deskami. Żeby doszczętnie spłonęło. W ten sposób chcieli zatrzeć ślady.

Sygnał o zabójstwie wpłynął na policję około godziny 21. Na działce funkcjonariusze znaleźli nadpalone zwłoki 21-letniej dziewczyny.

Jeszcze tej samej nocy w Zambrowie zatrzymali mężczyzn podejrzewanych o zabójstwo. Trafili na przesłuchania do prokuratury. Co zeznali? Nie wiadomo.

– Zwłoki dziewczyny są w znacznym stopniu uszkodzone – mówi Jan Karwowski, zastępca prokuratora rejonowego w Zambowie. – Dopiero sekcja w stu procentach da odpowiedź w jaki sposób dziewczyna zginęła.

Do sądu już trafił wniosek o tymczasowe aresztowanie obu mężczyzn. Prokurator stawia im zarzut zbrodni zabójstwa. Grozi im za to od 8 do 25 lat więzienia, a nawet dożywocie.

Czytaj więcej o:
  • śmierć
  • ciało
  • morderstwo
  • ognisko
  • policja
  • prokuratura
  • siekiera
  • zabójstwo
  • zambrów
  • zwłoki
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
poranny24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 048

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 7119394

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

poranny.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.poranny.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.