Jesteś tu: Strona główna Zdrowie Artykuł

Promocja na rezonans magnetyczny w Centrum Medycznym ENEL-MED

Dodano: 22 czerwca 2009, 12:45 Autor:

W czerwcu, lipcu i sierpniu mieszkańcy Łomży i okolic mogą skorzystać z oferty promocyjnej na wszystkie badania z zakresu rezonansu magnetycznego (RM).

Rabat w wysokości 10 proc. otrzyma każdy pacjent, który zgłosi się do pracowni diagnostycznej Centrum Medycznego ENEL-MED, mieszczącej się w Szpitalu Wojewódzkim przy Alei Piłsudzkiego 11. Rezonans magnetyczny pacjenci mogą wykonać już w dniu zapisu na badanie. Pracownia w ciągu jednego dnia może przeprowadzić do 25 badań RM.

Wszystkie badania przeprowadzane są w oparciu o Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2000, na wysokiej klasy sprzęcie diagnostycznym. Wyniki udostępniane są pacjentom w systemie cyfrowym, na płytach CD.

Otwarty rezonans magnetyczny

Badania RM wykonywane są na urządzeniu niskopolowym, w oparciu o system Magnetom Concerto. Cechuje go otwarcie z trzech stron, co zapewnia pacjentom znacznie wyższy komfort i mniejszy stres w trakcie badania. System polecany jest szczególnie osobom cierpiącym na klaustrofobię, u których tradycyjny rezonans (odbywający się w 2-3 metrowym tunelu) często uniemożliwia wykonanie badań. Rezonans niskopolowy jest ponadto bezpieczny dla pacjentów z wszczepionymi metalowymi wstawkami (np. klipsy naczyniowe, endoprotezy).

W pracowni diagnostycznej pacjenci mogą wykonać szereg badań wchodzących w zakres diagnostyki oczodołów, głowy, szyi, patologii narządów klatki piersiowej i jamy brzusznej, układu mięśniowo-szkieletowego, kręgosłupa oraz dyfuzyjne obrazowania mózgu (ostre udary mózgowe, guzy mózgu).

Rezerwacji wizyt można dokonać w Pracowni Diagnostycznej Centrum Medycznego ENEL-MED przy Alei Piłsudskiego 11 lub pod numerem telefonu (0-86) 473-35-99.

Czytaj więcej o:
  • rezonans magnetyczny
  • zdrowie
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Pomóż pęcherzowi

Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
poranny24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 048

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 7119394

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

poranny.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.poranny.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.