Pływalnia na Stromej coraz nowocześniejsza

Dodano: 17 sierpnia 2008, 0:20 Autor:

Najlepszy basen w Białymstoku! - chwalą się ratownicy ze Stromej.
Od 18 sierpnia pływalnia przyjmuje zapisy na naukę pływania. Kierownik zachęca też do kupowania abonamentów na przyszły sezon.

Od 18 sierpnia pływalnia przyjmuje zapisy na naukę pływania. Kierownik zachęca też do kupowania abonamentów na przyszły sezon. (fot. Fot. Wojciech Wojtkielewicza)

Super warunki, miły personel, fajni ratownicy - chwali basen przy ul. Stromej 16-letnia Asia. Przychodzi tu już od kilku lat, niezależnie od pory roku. Zapytana, czy chciałaby coś zmienić, odpowiada - Brakuje tylko jacuzzi!

Cena jednorazowego wejścia na pływalnię jest również bardzo atrakcyjna. - W sam raz na kieszeń ucznia - cieszy się 17-letnia Iwona. Uczniowie, studenci dzienni do lat 25, emeryci i renciści oraz osoby niepełnosprawne, kupując bilet ulgowy, płacą 6 złoty. Bilet normalny jest o trzy złote droższy.

Pływalnia przy Stromej przechodziła ostatnio gruntowny remont.

-Pomalowaliśmy wszystkie ściany i sufity, odremontowaliśmy posadzki, wstawiliśmy nowe podwodne oświetlenie - wylicza Maciej Skobudziński, kierownik pływalni. Na tym jednak nie koniec. Pływalnia ma wymienioną wentylację, usprawniony został przepływ wody basenowej. Wykonano też prace renowacyjne wokół budynku. - Mam nadzieję, że do końca miesiąca wstawimy już do łazienek nowoczesne panele prysznicowe, działające na dotyk - dodaje Skobudzński.

Od 18 sierpnia pływalnia przyjmuje zapisy na naukę pływania. Kierownik zachęca też do kupowania abonamentów na przyszły sezon. Można to zrobić już od poniedziałku.

- Ceny na pewno będą konkurencyjne. Zapraszamy! - poleca.

- Jestem pierwszy raz. Bardzo mi się pływalnia podoba, dlatego na pewno tu wrócę - deklaruje 12-letnia Julka. Takich osób jest z pewnością więcej.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Wreszcie mamy chodnik!

Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
poranny24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 048

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 7119394

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

poranny.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.poranny.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.