Jesteś tu: Strona główna Aktualności Artykuł

Białystok > Zarejestrowanie samochodu może trwać nawet miesiąc

Dodano: 2 października 2007, 17:45 Autor:

Nieoficjalnie wiadomo, że długi okres oczekiwania wynika ze skrupulatnego sprawdzania każdego samochodu, a to wydłuża całą procedurę.

W takim przypadku niewiele pomogą dodatkowe etaty i stanowiska do obsługi klientów. A Ci są zirytowani kilkutygodniowym oczekiwaniem Smaczku sprawie dodaje fakt, że w Białymstoku rejestracja samochodu trwa nawet miesiąc, a w powiecie 20 minut.

W wydziale komunikacji w Białymstoku jest nerwowo, słychać kłótnie i pretensje, tymczasem ze starostwa powiatowego w Białymstoku klienci wychodzą zadowoleni.

Sytuacja przy rejestracji aut w Białymstoku poprawia się bo prezydent przyznał dodatkowe etaty - zapewnia dyrektor departamentu obsługi mieszkańców - Danuta Górnikiewicz Zaradni białostoczanie, którzy handlują samochodami poszli jednak po rozum do głowy i przemeldowali się do powiatu, aby sprawnie rejestrować sprowadzane samochody .

W starostwie powiatowym rejestracja trwa 20 min. Dziennie urząd rejestruje 60 aut - informuje Joanna Micota Wśród nowo-rejestrowanych samochodów dominują używane auta kupione w kraju, oraz sprowadzone z Niemiec i Ameryki.

Trzeba jednak uważać przy sprowadzaniu aut z Zachodu radzą urzędnicy. W Białymstoku było już kilka przypadków, że młody rocznikowo pojazd z niewielkim uszkodzeniem, miał wpis po angielsku, że nadaje sie tylko do kasacji i wówczas nie można takiego samochodu zarejestrować.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Białystok > Trzy stragany z kwiatami do poprawki

Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
poranny24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 048

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 7119394

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

poranny.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.poranny.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.