Jesteś tu: Strona główna Wydarzenia Artykuł

Pierwsza po Miss

Dodano: 19 listopada 2001, 0:20 Autor:

Kamila Rasteńska, ubiegłoroczna Miss Podlasia, tegoroczna Miss Ziemi Podlaskiej została I wicemiss Polski i Miss Publiczności. Szczęście przeniósł jej numer startowy "16".

W tym roku to już kolejny sukces białostockiej piękności. Kamila zanim wzięła udział w finale Miss Polski pojechała do Brazylii, gdzie na wyborach Miss All Nations - zdobyła tytuł jednej z pięciu Miss.
"Kurier Poranny" od początku kibicował sukcesom Kamili. Byliśmy i teraz w Warszawie, bo wierzyliśmy w jej sukces.
- Nie spodziewałam się, naprawdę! Myślałam najwyżej o tytule jakiejś trzeciej, czwartej wicemiss, ale nie pierwszej - cieszyła się Kamila. - Jestem po prostu szczęśliwa, spełniło się moje marzenie.
Kamila ma 19 lat. Jest piękną blondynką o piwnych oczach, studentką pierwszego roku Wyższej Szkoły Zarządzania i Marketingu. Urodziła się i mieszka w Białymstoku, razem z mamą i młodszym bratem. Lubi chodzić do kina, grać w tenisa i czytać ciekawe książki. Nie przepada za pubami, woli spędzać czas w domu, ze swoim chłopakiem.
Konkurs Miss Polski odbył się w piątek wieczorem w Sali Kongresowej w Warszawie. Wyniki ogłoszono tuż przed północą. Miss została 20-letnia Ewa Wiertel z Lubania, Miss Nastolatek - 17-letnia Oliwia Owczarz z Gdańska.
W konkursie wzięło udział 57 dziewcząt w dwóch kategoriach wiekowych: Miss Nastolatek w wieku od 14 do 18 lat i Miss Polski od lat 18 do 24. Dominowały - zgodnie z modą, panującą od kilku lat na polskich konkursach piękności - blondynki o długich, prostych włosach.
W pierwszej części finału, wśród nastolatek także była białostoczanka 16-letnia Anna Łońska. Choć godnie reprezentowała Podlasie, nie wpadła w oko jury, w którym obok sponsorów zasiedli m.in. Krzysztof Ibisz i Alicja Resich-Modlińska.
Obu białostoczankom towarzyszyły na widowni rodzice i przyjaciele. Szczególnie efektowny doping miała Kamila - jeden z jej przyjaciół podrywał się z fotela za każdym razem, gdy podlasianka wychodziła na scenę. Głośno bił brawo, a dla wzmocnienia efektu używał jarmarcznej piszczałki.
- To fantastyczne, myślę, że uszczęśliwiła Podlasie - cieszyła się z sukcesu córki Alina Rasteńska, mama Kamili.
- Jestem dumny, ale nie tylko dziś, cały czas jestem z niej dumny - mówił Bartek, chłopak Kamili. Na pytanie, czy nie boi się, że teraz będzie miała dla niego mniej czasu, odpowiedział: - Niczego się nie boje, przyzwyczaiłem się, że Kamila jest piękną kobietą.
Nasza Miss przyznała, że teraz jej życie troszeczkę się zmieni, bo pewnie wystąpi w jakimś kolejnym, międzynarodowym konkursie. Zaznaczyła, że nie chce przerywać studiów.
- Chcę, aby szkoła towarzyszyła karierze - powiedziała.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Nareszcie na swoim

Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
poranny24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!

Czy zgadzasz się z decyzją minister Krystyny Łybackiej o przesunięciu o trzy lata terminu wprowadzenia nowych matur

wyniki głosowania
Liczba głosów: 249.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 048

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 7119394

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

poranny.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.poranny.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.