NASZE
  QUIZY

  Sprawdź swoją wiedzę

  Rozwiń
  NASZE
  Zwiń

  Sprawdź swoją wiedzę

  Jeśli zastanawiałeś się nad wzięciem udziału w teleturnieju sprawdzającym Twoje wiadomości, rozwiąż nasz test.

  "The Voice of Poland". Ostatnie Przesłuchania w ciemno!

  "The Voice of Poland". Ostatnie Przesłuchania w ciemno!

  Telemagazyn.pl

  Telemagazyn.pl

  Aktualizacja:

  Telemagazyn.pl

  To już ostatnia szansa, aby dostać się którejś z drużyn Trenerów "The Voice of Poland"! Kto pojawi się na ostatnich Przesłuchaniach w ciemno? Zobacz zapowiedź!
  Michał Szpak, Andrzej Piaseczny, Maria Sadowska oraz Baron i Tomson kompletują swoje drużyny w 8. edycji "The Voice of Poland". Przed nami ostatnie Przesłuchania w ciemno!

  CZYTAJ WIĘCEJ O "THE VOICE OF POLAND"!

  W sobotnim odcinku zaśpiewa uczestniczka, w której duszy gra punk rock, ma tatuaże, niebieskie włosy i silny głos, jednak na co dzień pracuje jako przedszkolanka, ciesząc się sympatią dzieci i zaufaniem rodziców. Czy będzie to wystarczająco dobry występ?

  Kolejny uczestnik posiada skrajnie różne pasje. Zawodowo zajmuje się obronnością i strzelectwem, a hobbystycznie śpiewaniem i… graniem na harmonijce ustnej. Czy ta mieszanka da mu przepustkę do następnego etapu?

  Przed Trenerami stanie też dziewczyna, która jest studentką stomatologii. Śpiewanie to jej pasja, a ona marzy aby kiedyś, będąc w gabinecie, usłyszeć w radiu swoją piosenkę. Delikatna i spokojna zaskoczy silnym głosem, a także przebojowością, kiedy postanowi zaśpiewać z dedykacją dla Andrzeja. Oczarowany Trener padnie na kolana. Czy jednak uczestniczka zdecyduje się dołączyć do jego drużyny?

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Poranny.pl poleca

   Wideo